Niezastąpione półbuty dla panówMężczyźni nie przywiązują dużej wagi do najnowszych trendów, poza nielicznymi wyjątkami oddanymi modzie całym sercem. Dlatego też w kwestii butów dla panów bardziej liczy się wygoda i doskonałe samopoczucie.


Niezastąpione półbuty dla panów

Foto: 4.bp.blogspot.com


Mężczyzna jest pod tym względem wrażliwy, a każdy dyskomfort znosi źle, dlatego półbuty męskie cieszą się tak wielkim powodzeniem. Jest to obuwie uniwersalne, które może być tak modyfikowane, że dopasuje się do każdej sytuacji. Przeciętny odbiorca z pewnością zapytany o półbuty męskie wskaże typowe eleganckie skórzane obuwie, sznurowane z przodu, na klasycznym 1-2 centymetrowym płaskim obcasie, tymczasem zgodnie z kanonami mody do półbutów męskich można zaliczyć wszystko, co nie jest kozakiem lub sandałem. Niektóre sklepy do tej kategorii kwalifikują nawet trampki oraz obuwie typowo sportowe. W rzeczywistości przeglądając oferty sklepów specjalistycznych można tam znaleźć setki propozycji, zarówno klasycznych, jak i mokasynów, wiązanych oraz na rzepy, wsuwanych, czarnych i żółtych, ze skóry, zamszu czy płótna. Jednym słowem za półbuty męskie można praktycznie uznać każdy rodzaj lekkiego obuwia, który jest zakryty, a cholewka nie wystaje powyżej kostki. Nie zawsze też do kategorii" półbuty męskie" przypisuje się tradycyjne halówki znanych marek sportowych.
Artykuł inspirowany stroną casu.pl
Brak komentarzy.

Dodawanie komentarzy zostało zablokowane.

Co rano zadajesz sobie pytanie w co się ubrać? Doradzamy jak się ubrać na co dzień i od święta. W dni zimne i gorące. Zobacz najnowsze kolekcje sportowej oraz stylowej odzieży.